Blic – Drużynowe MP

XXIVMarki 12.X.2019Admirał Pcbest Szczecin
(A. Getmański, M. van Ijzendoorn, N. Sadowska)
Olymp Błonie
(M. Stańczuk, K. Dudkiewicz, K. Cichocki, J. Stacewicz)
Czarna Damka Lututów(Ł. Kosobudzki, M. Ślęzak, P. Oderkiewicz, M. Ślęzak)
XXIIIOsieczna 13.X.2018Roszada Lipno
(A. Szymański, F. Kuczewski, M. Niczyporuk)
Lokator Gniezno
(D. Jakubik, K. Krygier, D. Reszka)
Roszada Lipno - Juniorzy
(A. Zyber-Moszak, S. Wieczorek, T. Myszuk)
XXII
XXI
XX
XIX
XVIII
XVII
XVI
XV
XIV
XIII
XII
XI
XRychlik 2005Lokator Gniezno
(B. Gronowski, P. Paleczny, G. Siuda)
Admirał Pcbest Szczecin
(P. Chmiel, M. Stec, J. Pawlicki)
Warcpol Szczecin
(B. Galant, M. Sowizdrzał, B. Zapart, B. Goliński)
IXNiewiadów 6.VI.2004Admirał Pcbest Szczecin
(P. Chmiel, M. Stec, J. Pawlicki)
WOK Wronki
(J. Mamet, Ł. Zieliński, M. Adamaszek)
DK Niewiadów
(M. Wach, D. Reszka, P. Stasiołek)
VIIIMińsk Maz. 25.V.2003GOSiR Darłowo
(M. Kobyliński, A. Słapiński, A. Chylewska)
Admirał Pcbest Szczecin
(P. Chmiel, M. Stec, J. Pawlicki)
Diagram Mińsk Mazowiecki
(M. Ciszkowski, P. Kosobudzki, D. Rosiński)
VIIGniezno 20.X.2002Admirał Pcbest Szczecin
(P. Chmiel, J. Pawlicki, M. Siwek)
Lokator Gniezno
(G. Siuda, M. Czarnota, E. Siuda)
GOSiR Darłowo
(M. Kobyliński, A. Słapiński, A. Chylewska)
VIGorzów Wlkp 1.V.2001Admirał Pcbest Szczecin
(P. Chmiel, M. Stec, J. Pawlicki)
Lokator Gniezno
(G. Siuda, W. Tomczak, E. Siuda)
WOK Wronki
(M. Adamaszek, P. Mamet, M. Grzesiak)
VLubliniec 2.V.2000Lokator Gniezno
(G. Siuda, M. Czarnota, E. Siuda)
Kociołki Sarbia
(S. Flisikowski, P. Kus, R. Wika)
GOSiR Darłowo
(M. Kobyliński, A. Jeszke, A. Chylewska)
IVLubliniec 2.V.1999GOSiR Darłowo
(M. Kobyliński, A. Słapiński, A.Chylewska)
Lokator Gniezno
(G. Siuda, M. Czarnota, E. Siuda)
Warcpol Szczecin
(P. Chmiel, M. Stec, J. Pawlicki)
IIIGorzów Wlkp 7.VI.1998Amica Wronki
(M. Adamaszek, P. Mamet, M. Grzesiak)
Lokator Gniezno
(G. Siuda, M. Czarnota, E. Siuda)
Złota Warcaba Poczesna
(St. Markowski, J. Sekuła, Z. Porochnicki)
IIGorzów Wlkp 8.V.1997IAmica Wronki
(M. Adamaszek, P. Mamet, M. Grzesiak)
Złota Warcaba Poczesna
(St.Markowski, J..Sekuła, E.Schalley)
Rzemieślnik Gniezno
(G. Siuda, W. Buczkowski, E. Siuda)
IBielawa 9,VI.1996BTGU Bielawa
(P. Chmiel, M. Stec, St. Urbanek)
Kuchenki Wronki
(M. Adamaszek, S. Dzik, P. Mamet)
Kolejarz Gorzów Wlkp
(T. Przymusiński, J. Lewandowski, J. Pawlicki)