Już w drukarni!

1115

Przeżywam to po raz … sześćdziesiąty trzeci! Tyle to już razy oddawałem do drukarni materiały do druku. Materiały warcabowe oczywiście. Trwa to już blisko 23 lata. Dzięki pasji ludzi jak Edward Burzyński (głównie!) ale i E.Watutin czy A.Getmański nasi warcabiści mają materiały w swoim ojczystym języku o których inni mogą jedynie pomarzyć lub … kupić polskie wydanie.
Dzisiaj opłaciłam fakturę pro-formę i za 19 dni odbieram z drukarni radykalnie odnowioną “Strategię i Taktykę w warcabach“. Zachowuję poziom techniczny książki o debiutach A. Getmańskiego. Twarda okładka, 3 zakładki. Objętość 390 stron. Dzisiejszy artykuł to tak na pobudzenie apetytu! To jest książka którą każdy musi mieć.

Przy okazji książki mała niespodzianka … porządkuję swoje archiwa i stopniowo zamieszczam na tych stronach “Polskie Warcaby”. Wystarczy wybrać z menu “Publikacje”. Technika pozwala teraz na więcej i łatwiej, dlatego pliki PDF zawierają zdjęcia kolorowe (jeżeli takie były). Proszę zdecydowanie o uszanowanie praw autorskich. Pliki można pobrać na własny użytek. Nie wolno ich nigdzie publikować.