Warcabowa telewizja

998

Wygrał w warcabach w Polsce co tylko się dało. Teraz postanowił się podzielić swoją wiedzą i spojrzeniem na warcaby.

Mowa oczywiście o Damianie Reszce! To dzięki niemu mamy w tej chwili OGROM materiałów video. Jest o grze, są analizy, są komentarze LIVE!

Ale Damian postanowił pójść dalej … postanowił utrwalić w tej formie warcabowe wydarzenia i to nie tylko współczesne. Mieliśmy już co nieco o pierwszych Mistrzostwach Polski, mieliśmy o Roozenburgu a dzisiaj … BOMBA.

WUHAN – najczęściej wymieniane w ostatnich miesiącach miasto, trafiło i do warcabowej telewizji!

Najnowszy film Damiana Reszki

Dla mnie ten film Damiana to prawdziwa perełka. Komentarz i muzyka idealnie zgrane z zawartością zdjęć. Mamy dzięki niemu wspaniale utrwalone tak istotne dla nas wydarzenie. Tamte MŚ to troszkę tak jak dla mojego pokolenia mecz z Anglią w 1973, a jeszcze lepiej sławetne pojedynki z Bułgarią (czerwona kartka Lubańskiego w Starej Zagorze w 1971).
Po tylu latach łatwo odszukać wyniki, łatwo nawet zobaczyć jakieś tam materiały, ale nie łatwo poczuć klimat tych wydarzeń.

Damianowi to się udało! Ileż to razy pakując się na wyjazd myślałem, a no co znów ten statyw, kamera, lampa … i tak z tego nic fajnego nie potrafisz zrobić. A tu proszę … Damian pyta czy masz może coś z Wuhan. Nacisnąć przycisk w aparacie czy włączyć kamerę to nie kłopot. Ale trzeba mieć fajny pomysł by to zmontować!
Dziękuję Damian. Przeniosłem się do Wuhan i tamtych wzruszeń jeszcze raz.

Kto jeszcze nie kliknął na YOUTUBE na kanale Damian “like it” niech czym prędzej to zrobi. Nic tak nie mobilizuje do działania jak miła reakcja odbiorów!

Miłego oglądania!