IMP 1998

Gniezno 30 III - 4 IV 1998

 1. Mariusz ADAMASZEK      +21  =6 +14  =4  =3  +7  =2  =5 +11 +19 =17  16 
 2. Tomasz BALCEROWICZ     +31 +19  =4  =3  =7  =8  =1 =11 +13  =5  +6  15
 3. Piotr PALUCH           +32 +29  =5  =2  =1  =6  =4 =19 +15 +10  =7  15
 4. Marek KUCIŃSKI          +9 +13  =2  =1  =6  =5  =3  +8 =19  =7 =11  14
 5. Piotr CHMIEL           +20 +15  =3  =6 =10  =4  =8  =1 =12  =2 =16  13
 6. Grzegorz SIUDA         +35  =1 +11  =5  =4  =3 =19  =7 =10 +12  -2  13
 7. Stanisław URBANEK      =30 =24 +13 +29  =2  -1 =14  =6 +16  =4  =3  13
 8. Jan CEGIEŁKA           =33 +26 =10 =14 +21  =2  =5  -4 =17 =18 +20  13
 9. Witold MINKIEWICZ       -4 =36 -12 =34 +33 -25 +31 =30 +24 +29 +19  13
10. Wojciech TOMCZAK       +16 =11  =8 +23  =5 -19 =15 +14  =6  -3 =21  12
11. Jan SEKUŁA             +12 =10  -6 -20 +36 +30 +22  =2  -1 =13  =4  12
12. Andrzej CHRAPA         -11 =31  +9 =22 =16 +29 =20 +23  =5  -6 =18  12
13. Sylwester FLISIKOWSKI  +25  -4  -7 +33 =24 +26 =23 +18  -2 =11 =15  12
14. Józef ŁOPUSZYŃSKI      +37 +23  -1  =8 =19 =22  =7 -10 =20 =21 +27  12 
15. Tomasz LISIECKI        +36  -5 =18 =24 =30 +27 =10 +20  -3 =17 =13  12 
16. Mirosław KOBYLIŃSKI    -10 +33 =21 =30 =12 =20 =17 +24  -7 +23  =5  12
17. Leon MIKULICZ          =26 =30 -29 =25 =18 +24 =16 +21  =8 =15  =1  12 
18. Andrzej KOSMALA        -23 +28 =15 -19 =17 +31 +25 -13 +29  =8 =12  12
19. Ryszard SAWCZYK        +34  -2 =20 +18 =14 +10  =6  =3  =4  -1  -9  11 
20. Tadeusz PRZYMUSIŃSKI    -5 +35 =19 +11 =23 =16 =12 -15 =14 +22  -8  11 
21. Tomasz BIENIEK          -1 +34 =16 +36  -8 -23 +27 -17 +25 =14 =10  11 
22. Bogusław SZELEST       -24 +27 =30 =12 +25 =14 -11 =29 =23 -20 +32  11 
23. Marcin CZARNOTA        +18 -14 +24 -10 =20 +21 =13 -12 =22 -16 =25  10 
24. Krzysztof KOLASIŃSKI   +22  =7 -23 =15 =13 -17 +32 -16  -9  =P +37  10 
25. Dominik NOWICKI        -13 =32 +26 =17 -22  +9 -18 +34 -21 =28 =23  10 
26. Rafał WDOWCZYK         =17  -8 -25 +37 +32 -13 -29 =28  =P =31 +35  10 
27. Eugeniusz WOŹNICA        - -22 +37 +31 =29 -15 -21 =32 +35 +30 -14  10
28. Zbigniew DUDA          -29 -18  =P -32 -37 +35 =33 =26 +36 =25 +34  10
29. Stanisław MARKOWSKI    +28  -3 +17  -7 =27 -12 +26 =22 -18  -9 =31   9
30. Eugeniusz ANISOW        =7 =17 =22 =16 =15 -11 =34  =9 =32 -27  =P   9
31. Piotr KUS               -2 =12 =33 -27 +35 -18  -9  =P +34 =26 =29   9
32. Leszek STEFANEK         -3 =25 -36 +28 -26 +37 -24 =27 =30 +33 -22   9
33. Józef TOŁWIŃSKI         =8 -16 =31 -13  -9  =P =28 =35 +37 -32 -36   7
34. Przemysław MAŚLONA     -19 -21 =35  =9  =P +36 =30 -25 -31 =37 -28   7
35. Andrzej CHMIEL          -6 -20 =34  =P -31 -28 +37 =33 -27 +36 -26   7
36. Henryk ROWIŃSKI        -15  =9 +32 -21 -11 -34  =P -37 -28 -35 +33   6
37. Mariusz SUCHAŃSKI      -14  =P -27 -26 +28 -32 -35 +36 -33 =34 -24   6 

XXII Mistrzostwa Polski, Gniezno 30.III.-4.IV.1998
Od lewej: przedstawiciel miasta Gniezno, P. Paluch, M. Adamaszek, T. Balcerowicz, St. Markowski (Prezes Polskiego Towarzystwa Warcabowego)
Afisz informujący o turnieju. Miła pamiątka.
XXII Mistrzostwa Polski, Gniezno 30.III.-4.IV.1998
Mariusz Adamaszek
XXII Mistrzostwa Polski, Gniezno 30.III.-4.IV.1998
XXII Mistrzostwa Polski, Gniezno 30.III.-4.IV.1998