IMP 1999

Poraj 22-27 III 1999

 1. Marcin STEC           Warcpol Szczecin +22 +16  =9  +4 =13  =6  =2  =7  =3 +18  =5  15 
 2. Piotr CHMIEL          Warcpol Szczecin +15  -7 +20  =3 =19 +22  =1 +10  =5  +8  =4  15 
 3. Stanisław URBANEK     MOKiS Bielawa    +28 +19  =7  =2 =12  =5 =18  =8  =1 +10  +9  15 
 4. Mariusz ADAMASZEK     Amica Wronki     +25 =12 +10  -1  =8  =7 +19 =18 +14  +6  =2  15 
 5. Grzegorz SIUDA        Lokator Gniezno  +32 =24  =8 +31  =7  =3 +12  =6  =2  =9  =1  14
 6. Piotr PALUCH          Lotos Jabłonna   +31 =10 =12  =8 +20  =1 +11  =5  +7  -4 =13  14
 7. Mirosław KOBYLIŃSKI   GOSiR Darłowo    +30  +2  =3  =9  =5  =4 +13  =1  -6 =14  =8  13
 8. Marcin GRZESIAK       Amica Wronki     +37 =13  =5  =6  =4 +32  =9  =3 +12  -2  =7  13
 9. Marek KUCIŃSKI        Amica Wronki     +34 +11  =1  =7 =18 =12  =8 =14 +13  =5  -3  13
10. Łukasz ZIELIŃSKI      Amica Wronki     +35  =6  -4 =23 =22 +31 +26  -2 +28  -3 +18  13
11. Jan CEGIEŁKA          Lotos Jabłonna   +36  -9 =32 +29 =14 +21  -6 =19 =18 =15 +20  13
12. Leon MIKULICZ         Koryciska        +23  =4  =6 +21  =3  =9  -5 +17  -8 =16 =15  12
13. Marcin CZARNOTA       Lokator Gniezno  +33  =8 =24 +28  =1 =18  -7 +16  -9 =20  =6  12
14. Jan SEKUŁA            Zł.Dama Poczesna =21 +17 =18 =22 =11 =19 +20  =9  -4  =7 =16  12
15. Stanisław MARKOWSKI   Zł.Dama Poczesna  -2 -30 +38 +27 -21 +33 =23 +22 =19 =11 =12  12
16.Józef ŁOPUSZYŃSKI      Kolejarz Gorzów  +38  -1 -21 +35 =28 =23 +32 -13 +27 =12 =14  12
17. Przemysław MAŚLONA    Amica Wronki     =26 -14 -37 +34 =33 +25 +24 -12 -20 +30 +28  12
18. Ryszard SAWCZYK       GOK Domaniów     +29 =20 =14 +24  =9 =13  =3  =4 =11  -1 -10  11
19. Sylwester FLISIKOWSKI Kociołki Sarbia  +27  -3 =29 +36  =2 =14  -4 =11 =15 =28 =23  11
20. Andrzej KOSMALA       Zł.Dama Poczesna +40 =18  -2 +37  -6 +28 -14 =21 +17 =13 -11  11
21. Czesław KOWAL         GOK Domaniów     =14 =26 +16 -12 +15 -11 =22 =20 -24 =33 +36  11
22. Adam KOZŁOWSKI        Sparta Lubliniec  -1 +38 +26 =14 =10  -2 =21 -15 -25 +39 +33  11
23. Marcin ROBAK          Kociołki Sarbia  -12 =25 +34 =10 =31 =16 =15 -28 +26 =24 =19  11
24. Wojciech TOMCZAK      Lokator Gniezno  +39  =5 =13 -18 -32 +29 -17 =33 +21 =23 =25  11
25. Tomasz LISIECKI       Lokator Gniezno   -4 =23 -28 +30 =36 -17 =29 +32 +22 =31 =24  11
26. Andrzej SŁAPIŃSKI     GOSiR Darłowo    =17 =21 -22 =32 =29 +36 -10 =27 -23 +35 +31  11
27. Piotr BARAN           OKSiR Wisznia M. -19 -28 +40 -15 +35 =30 +31 =26 -16 =29 +39  11
28. Eugeniusz ANISOW      GOK Domaniów      -3 +27 +25 -13 =16 -20 +37 +23 -10 =19 -17  10
29. Jan MAMET             Amica Wronki     -18 +40 =19 -11 =26 -24 =25 =31 +38 =27 =34  10
30. Piotr OSIOŁKOWSKI     LZS GOK Lututów   -7 +15 -31 -25 +37 =27 -33 =39 +40 -17 +38  10
31. Rafał WDOWCZYK        KTW Kielce        -6 +35 +30  -5 =23 -10 -27 =29 +36 =25 -26   9
32. Radosław WIKA         Kociołki Sarbia   -5 +39 =11 =26 +24  -8 -16 -25 -35 =34 +40   9
33. Leszek STEFANEK       Unia Wilkołaz    -13 =37 -36 +38 =17 -15 +30 =24 =34 =21 -22   9
34. Andrzej JESZKE        GOSiR Darłowo     -9 =36 -23 -17 +39 -37 +40 =35 =33 =32 =29   9
35. Tadeusz MALINOWSKI    Dragon Osiny     -10 -31 +39 -16 -27 =40 +38 =34 +32 -26 =37   9
36. Oktawian ANUSZKIEWICZ MOKiS Bielawa    -11 =34 +33 -19 =25 -26 =39 =38 -31 +40 -21   8
37. Grzegorz KULMA        Dragon Osiny      -8 =33 +17 -20 -30 +34 -28 -40 =39 =38 =35   8
38. Krzysztof BOJKO       Bester Bielawa   -16 -22 -15 -33 +40 =39 -35 =36 -29 =37 -30   5
39. Maciej WÓJCIK                          -24 -32 -35 =40 -34 =38 =36 =30 =37 -22 -27   5
40. Grzegorz Szopian      MOKiS Bielawa    -20 -29 -27 =39 -38 =35 -34 +37 -30 -36 -32   4   

Sędzia Główny: Jan Kotek
Rundowi: Leszek Łysakowski, Grzegorz Kotek

Marcin Stec