IMP 2004

Finaliści MP, Wrocław 2004
Półfinały Mistrzostw Polski
Biała k/Trzcianki 25-29 marca 2004
Po raz pierwszy półfinały rozegrano w formie dwóch a nie jednego turnieju. 

Grupa A
 1 Siuda Grzegorz        Lokator Gniezno      +13 +12  =2  +4  +9  =3  =6   11
 2 Wika Radosław         Kociołki Sarbia      +17 +10  =1  +5  =7  +4  -3   10
 3 Chmiel Piotr          Admirał Pcbest Sz-in  +6  =5  =9 =10 +12  =1  +2   10
 4 Stefanek Leszek       Warcpol Szczecin     +16  +7  =5  -1 +10  -2  +9    9
 5 Reszka Damian         DK Ujazd             +14  =3  =4  -2 +11  =6  =7    8
 6 Kosobudzki Łukasz     Diagram Mińsk M.      -3  =9 +14 =11 +13  =5  =1    8
 7 Flisikowski Sylwester Kociołki Sarbia      +11  -4 =13  +8  =2  =9  =5    8
 8 Stasiołek Piotr       DK Ujazd             -12 +18 =11  -7 =14 +17 +16    8
 9 Socha Bartosz         Zuch Rychlik         +15  =6  =3 +13  -1  =7  -4    7
10 Sadowski Jacek        Warcpol Szczecin     +18  -2 +12  =3  -4 =15 =14    7
11 Przybył Jarosław      Zuch Rychlik          -7 +15  =8  =6  -5 =12 +18    7
12 Drygacz Andrzej       Łódź                  +8  -1 -10 +16  -3 =11 +17    7
13 Suchecki Paweł        Struga Marki          -1 +16  =7  -9  -6 +18 +15    7
14 Anagnostopulos Łukasz Sokół Wrocław         -5 +17  -6 =15  =8 +16 =10    7
15 Uchman Adam           Bielawa               -9 -11 +18 =14 +17 =10 -13    6
16 Olszak Piotr          Lokator Gniezno       -4 -13 +17 -12 +18 -14  -8    4
17 Flisikowska Marta     Zuch Rychlik          -2 -14 -16 =18 -15  -8 -12    1
18 Grodecki Jerzy     Warmia i Mazury Olsztyn -10  -8 -15 =17 -16 -13 -11    1 

Grupa B 
 1 Sawczyk Ryszard       Admirał Pcbest Sz-in +13  +5  =4  =3  =7  +8  =2   10
 2 Grzesiak Marcin       Struga Marki          =6  +7  =3  =4  =5 +10  =1    9
 3 Oderkiewicz Przemysław LZS GOK Lututów     +15  +9  =2  =1  =4  =7  =5    9
 4 Urbanek Stanisław      Bielawa             +14 +10  =1  =2  =3  =6  =7    9
 5 Wach Mateusz           DK Ujazd            +11  -1  +9 =10  =2 +12  =3    9
 6 Goliński Bartosz       Warcpol Szczecin     =2  +8 -10 +12  =9  =4 +13    9
 7 Kosobudzki Przemysław  Diagram Mińsk M.    +18  -2 +16 +14  =1  =3  =4    9
 8 Gronowski Bartosz      Lokator Gniezno     =12  -6 +15 +13 +10  -1  =9    8
 9 Sowizdrzał Mateusz     Warcpol Szczecin    +17  -3  -5 +16  =6 +14  =8    8
10 Kus Piotr              Kociołki Sarbia     +16  -4  +6  =5  -8  -2 +17    7
11 Grymin Marek           Sokół Wrocław        -5 -13 +18 =15 -12 +17 +16    7
12 Przybył Agnieszka      Zuch Rychlik         =8 =14 =13  -6 +11  -5 =15    6
13 Przybył Emilia         Zuch Rychlik         -1 +11 =12  -8 =14 +18  -6    6
14 Graczyk Piotr          Kociołki Sarbia      -4 =12 +17  -7 =13  -9 +18    6
15 Grzelak Arseniusz      Sokół Wrocław        -3 =17  -8 =11 +18 =16 =12    6
16 Smoter Wojciech        Sokół Wrocław       -10 +18  -7  -9 =17 =15 -11    4
17 Flisikowska Arleta     Zuch Rychlik         -9 =15 -14 +18 =16 -11 -10    4
18 Zaborowska Sylwia                           -7 -16 -11 -17 -15 -13 -14    0