IMP 2008

Finaliści i sędzia główny.
Zdjęcie (autor nieznany) skopiowane ze strona Polskiego Związku Warcabowego (warcaby.pl)
Półfinały Mistrzostw Polski
Mława 14-18 marca 2008

Grupa A
 1. Dudkiewicz Karol        +14  =3  =5 +13  =4  +9  =2   10
 2. mf Chmiel Piotr          +7  =5  =4  =3  =9 +10  =1    9
 3. Kobyliński Mirosław     +12  =1  +9  =2  -5  +6  =4    9
 4. Urbanek Stanisław       +11 =10  =2  +6  =1  =5  =3    9
 5. Goliński Bartosz        +15  =2  =1  =9  +3  =4 =10    9
 6. Napiontek Leszek         -9 +16  +7  -4  +8  -3 +14    8
 7. Romaszewski Ryszard      -2 +15  -6 +11 -10 +12 +16    8
 8. Paleczny Przemysław     -10 =11 =12 +15  -6 +16 +13    8
 9. mf Mikulicz Leon         +6 +13  -3  =5  =2  -1 =11    7
10. Sadowska Natalia         +8  =4 -13 =14  +7  -2  =5    7
11. Pętlicka Kinga           -4  =8 =14  -7 +16 +15  =9    7
12. Chrząszcz Sebastian      -3 =14  =8 +16 =13  -7 +15    7
13. Bajdak Józef            +16  -9 +10  -1 =12 =14  -8    6
14. Marczuk Tomasz           -1 =12 =11 =10 +15 =13  -6    6
15. Swoboda Bartłomiej       -5  -7 +16  -8 -14 -11 -12    2
16. Mieszkowski Zenon       -13  -6 -15 -12 -11  -8  -7    0

Grupa B 
 1. Sowizdrzał Mateusz         +17 +12  =2  =7  +4  +8 +10   12
 2. Kosobudzki Łukasz          +16  +4  =1 +10  =8  =3  +7   11
 3. Kosobudzki Przemysław      =11  +6  =7  =4  =9  =2  +8    9
 4. Wika Radosław              +13  -2  +9  =3  -1 +15 =11    8
 5. Budis Oskar                 =8  =9 -12 =11 =13 +18 +14    8
 6. Bieniek Tomasz              =9  -3 +17 =13 =15  =7 +18    8
 7. Oderkiewicz Przemysław     +14 =10  =3  =1 =12  =6  -2    7
 8. Słapinski Andrzej           =5 +11 =10 +12  =2  -1  -3    7
 9. Kanioła Marek               =6  =5  -4 +16  =3 =10 =13    7
10. Socha Bartosz              +15  =7  =8  -2 +17  =9  -1    7
11. Chącki Ryszard              =3  -8 =18  =5 =14 +12  =4    7
12. Janicki Michał             +18  -1  +5  -8  =7 -11 +15    7
13. Ślęzak Mariusz              -4 =16 =14  =6  =5 +17  =9    7
14. Daliga Władysław            -7 =15 =13 =17 =11 +16  -5    6
15. Morzy Szymon               -10 =14 =16 +18  =6  -4 -12    5
16. Drozdowski Paweł            -2 =13 =15  -9 +18 -14 =17    5
17. Mederska Katarzyna          -1 +18  -6 =14 -10 -13 =16    4
18. Stążka Paul                -12 -17 =11 -15 -16  -5  -6    1 

Sędzia główny półfinałów: Grzegorz Kulma