IMP 2009

Zdjęcie ze stron www.warcaby.pl (autor B. Socha)
Półfinały Mistrzostw Polski
Trzcianka 5-8 marca 2009

Grupa A
 1. mf Adamaszek Mariusz       +3 +10  +2  +6  =4  =5  +8   12
 2. Kobyliński Mirosław        =8 +15  -1 =14 +12  +9  =3    9
 3. Paleczny Przemysław        -1 +18 +16 =10  =6  =4  =2    8
 4. Sadowska Natalia          +20 =11  =9  =5  =1  =3  =7    8
 5. Dudkiewicz Karol          =12  =8  +7  =4  =9  =1  =6    8
 6. Sowizdrzał Mateusz        +14  =9 +11  -1  =3  =8  =5    8
 7. Napiontek Leszek          =16 +12  -5  -8 +20 +10  =4    8
 8. Marczuk Tomasz             =2  =5 =13  +7 =11  =6  -1    7
 9. Ślęzak Mariusz            +19  =6  =4 =13  =5  -2 =15    7
10. Kosobudzki Przemysław     +18  -1 =14  =3 +15  -7 =11    7
11. Piątek Mateusz            +17  =4  -6 =12  =8 =13 =10    7
12. Chrząszcz Rafał            =5  -7 +20 =11  -2 +14 =19    7
13. Szczybyło Michał          =15 =16  =8  =9 =14 =11 =17    7
14. Flisikowska Arleta         -6 +19 =10  =2 =13 -12 +20    7
15. Sosnowski Andrzej         =13  -2 =17 +16 -10 +18  =9    7
16. Swoboda Kamil              =7 =13  -3 -15 +19 =17 =18    6
17. Morzy Szymon              -11 =20 =15 =19 =18 =16 =13    6
18. Kurek Andrzej             -10  -3 +19 -20 =17 -15 =16    4
19. Ślęzak Zygmunt             -9 -14 -18 =17 -16 +20 =12    4
20. Kasperek Tadeusz           -4 =17 -12 +18  -7 -19 -14    3 

Grupa B 
 1. Reszka Damian              +10 +16  =2  =3  =4  +9 +11   11
 2. Socha Bartosz              +18  +4  =1  =6  =3  +7  =5   10
 3. Oderkiewicz Przemysław     +12  =6  +8  =1  =2  =5  =4    9
 4. Gronowski Bartosz          +15  -2 +17  =5  =1  +6  =3    9
 5. Flisikowski Sylwester      =17  +7  =6  =4  =9  =3  =2    8
 6. Urbanek Stanisław          +14  =3  =5  =2  =7  -4 +12    8
 7. Daliga Władysław            =8  -5 +12 +17  =6  -2 +13    8
 8. Kosobudzki Łukasz           =7 +13  -3 =15 =11 =12  =9    7
 9. Horowski Marek             -13 =10 +18 +16  =5  -1  =8    7
10. Lisiecki Maciej             -1  =9 -11 =14 +17 =13 +15    7
11. Stefanek Leszek            -16 =17 +10 =13  =8 +15  -1    7
12. Krygier Kamil               -3 =14  -7 +18 +16  =8  -6    6
13. Ślęzak Arkadiusz            +9  -8 =16 =11 =15 =10  -7    6
14. Lizurej Mateusz             -6 =12 -15 =10 =18 =16 +17    6
15. Zapart Bartosz              -4 =18 +14  =8 =13 -11 -10    5
16. Kociszewski Adam           +11  -1 =13  -9 -12 =14 =18    5
17. Drozdowski Paweł            =5 =11  -4  -7 -10 +18 -14    4
18. Lisiecki Bartosz            -2 =15  -9 -12 =14 -17 =16    3 

Sędzia główny półfinałów: Leszek Wilczopolski