IMP 2010

Półfinały Mistrzostw Polski
Mława 11-14 marca 2010

Grupa A
 1. Gronowski Bartosz         =17 +19 +16  +6  =2 +11  =3   11
 2. Socha Bartosz             +18 +22 +12  =3  =1  +7  -4   10
 3. Grzesiak Marcin           +15 =16  +8  =2 =11 +12  =1   10
 4. mf Mikulicz Leon          =19 =17  -6 +13 =18 +14  +2    9
 5. Cichocki Karol            -16 =14 =19 +22 =10 +15 +11    9
 6. Budis Oskar               +21 =11  +4  -1  -7 +18  =8    8
 7. Urbanek Stanisław         +14 -12 =20 +18  +6  -2  =9    8
 8. Szczybyło Michał          =13 +23  -3 +16 =12  =9  =6    8
 9. Kosobudzki Przemysław     =23 +13 =11 =12 =17  =8  =7    8
10. Jurkiewicz Agnieszka      -11 -20 bye =21  =5 +23 +17    8
11. Szubert Piotr             +10  =6  =9 +17  =3  -1  -5    7
12. Paleczny Przemysław       +20  +7  -2  =9  =8  -3 =13    7
13. Ślęzak Arkadiusz           =8  -9 =14  -4 +22 +16 =12    7
14. Pawłowska Magda            -7  =5 =13 +23 =20  -4 +21    7
15. Sosnowski Andrzej          -3 -18 =23 bye +19  -5 +20    7
16. Flisikowski Sylwester      +5  =3  -1  -8 =21 -13 bye    6
17. Daliga Władysław           =1  =4 +21 -11  =9 =20 -10    6
18. Chrząszcz Rafal            -2 +15 +22  -7  =4  -6 =19    6
19. Napiontek Leszek           =4  -1  =5 =20 -15 bye =18    6
20. Dernoga Marcin            -12 +10  =7 =19 =14 =17 -15    6
21. Kasperek Tadeusz           -6 bye -17 =10 =16 =22 -14    5
22. Chącki Ryszard            bye  -2 -18  -5 -13 =21 +23    5
23. Wocial Łukasz              =9  -8 =15 -14 bye -10 -22    4 

Grupa B 
 1. Siuda Grzegorz          +10  =6  =2 +20  +5  =3  =4   10
 2. Dudkiewicz Karol        +14  +7  =1  =8  =3  =4  =9    9
 3. Sowizdrzał Mateusz      =16 +20  =5 +17  =2  =1  =7    9
 4. Ślęzak Mariusz          =19 =12 =15 +14 +20  =2  =1    9
 5. Galant Błażej           +21  =8  =3  +7  -1  =9  =6    8
 6. Kosobudzki Łukasz       +18  =1  =8  =9 =11  =7  =5    8
 7. Bieniek Tomasz          +13  -2 +11  -5 +17  =6  =3    8
 8. Wika Radosław           +15  =5  =6  =2  =9 =11 =10    8
 9. Sadowska Natalia        =12 +16 =17  =6  =8  =5  =2    8
10. Flisikowska Arleta       -1 =18 =14 +12 =13 +15  =8    8
11. Horowski Marek          =17 +19  -7 +15  =6  =8 =13    8
12. Suchecki Paweł           =9  =4 -20 -10 +16 +17 =14    7
13. Bajdak Józef             -7 -17 +22 +18 =10 =14 =11    7
14. Chrząszcz Jerzy          -2 +22 =10  -4 +21 =13 =12    7
15. Marczuk Tomasz           -8 +21  =4 -11 +19 -10 +22    7
16. Janicki Michał           =3  -9 =18 =19 -12 +21 +20    7
17. Wocial Marcin           =11 +13  =9  -3  -7 -12 +21    6
18. Kosobudzka Ewa           -6 =10 =16 -13 +22 =20 =19    6
19. Stangret Marta           =4 -11 =21 =16 -15 +22 =18    6
20. Szczybyło Magdalena     +22  -3 +12  -1  -4 =18 -16    5
21. Morzy Szymon             -5 -15 =19 +22 -14 -16 -17    3
22. Mieszkowski Zenon       -20 -14 -13 -21 -18 -19 -15    0 

Sędzia główny półfinałów: Leszek Pętlicki