IMP 2012

Pierwsza trójka na zdjęciu, które wykonał P. Kazimierz Stożek,
a skopiowane zostało ze stron www.warcaby.pl
Półfinały Mistrzostw Polski
Lututów 8-11 marca 2012

Grupa A
 1. Kosobudzki Przemysław      +14  =4  =3  =6  +9  =5  =2    9
 2. Daliga Władysław           +17  =6  =9  =4  =3 +11  =1    9
 3. Ślęzak Mariusz             =15 =10  =1 +12  =2  +7  =5    9
 4. Słapiński Andrzej          +11  =1  =6  =2  =7  =9 +10    9
 5. mf Chmiel Piotr            =10 +13  +7  =9  =6  =1  =3    9
 6. Sadowska Natalia           +12  =2  =4  =1  =5 =10  =7    8
 7. Budis Oskar                +16  +8  -5 +10  =4  -3  =6    8
 8. Marczuk Tomasz             +18  -7 =12 =13 -11 +15 +17    8
 9. Oderkiewicz Przemysław     =13 +15  =2  =5  -1  =4 =11    7
10. Jakubik Damian              =5  =3 +11  -7 +13  =6  -4    7
11. Królak Bartłomiej           -4 +14 -10 +15  +8  -2  =9    7
12. Jurkiewicz Agnieszka        -6 +17  =8  -3 =18 +16 =14    7
13. Dernoga Marcin              =9  -5 +18  =8 -10 +17 =16    7
14. Bajkowska Jagoda            -1 -11 +17 =16 =15 +18 =12    7
15. Wocial Łukasz               =3  -9 +16 -11 =14  -8 +18    6
16. Chrząszcz Patrycja          -7 =18 -15 =14 =17 -12 =13    4
17. Osiołkowski Jan             -2 -12 -14 +18 =16 -13  -8    3
18. Suchocka Zuzanna            -8 =16 -13 -17 =12 -14 -15    2 


Grupa B 
 1. Kosobudzki Łukasz          +9  =5 +15  =2  =3  +4  +8   11
 2. mf Mikulicz Leon          +14  +8  =7  =1  =4  =3 +10   10
 2. Ślęzak Arkadiusz           =4 +11 +10  +7  =1  =2  -5    9
 3. Bieniek Tomasz             =3 +17  =5 +15  =2  -1  +7    9
 4. Dudkiewicz Karol          +16  =1  =4  -8 +14  =7  +3    9
 5. Szturomska Aleksandra     =11 -15  =9 +18 -10 +14 +16    8
 6. Szubert Piotr             +12 +10  =2  -3  =8  =5  -4    7
 7. Krygier Kamil             +13  -2 =12  +5  =7 =10  -1    7
 8. Chrząszcz Rafał            -1 =16  =6 =13 +12 =11 =15    7
 9. Horowski Marek            +18  -7  -3 +17  +6  =8  -2    7
10. Kosobudzka Ewa             =6  -3 =14 =16 =13  =9 +17    7
11. Morzy Szymon               -7 +18  =8 =14  -9 +16 =13    7
12. Wocial Marcin              -8 -14 +18  =9 =11 +17 =12    7
13. Stangret Marta             -2 +13 =11 =12  -5  -6 +18    6
14. Urbanek Stanisław         =17  +6  -1  -4 -16 +18  =9    6
15. Rak Bartosz                -5  =9 =17 =11 +15 -12  -6    5
16. Kortas Krzysztof          =15  -4 =16 -10 +18 -13 -11    4
17. Kasendra Władysław        -10 -12 -13  -6 -17 -15 -14    0 

Sędzia półfinałów: Leszek Łysakowski