IMP 2013

Finał MP, Makowice 2013
Półfinały Mistrzostw Polski
Sępólno Krajeńskie 7-10 marca 2013

Grupa A
 1. mi Adamaszek Mariusz      +4 =11  =3 +12  +8  =2 +13   11
 2. mf Mikulicz Leon         +14  =7  +5  =8 =10  =1  =3    9
 3. mf Goliński Bartosz      +17  =9  =1  =7  +6  =8  =2    9
 4. Niczyporuk Mateusz        -1 +15  +9 =10  =5  =7  +8    9
 5. Cichocki Karol           +16  =8  -2  =9  =4 +11 +10    9
 6. Knioła Marek              -8 +16 +14 =11  -3  +9 +12    9
 7. Lewandowski Mateusz      +20  =2 =10  =3 =13  =4  =9    8
 8. mf Kobyliński Mirosław    +6  =5 +11  =2  -1  =3  -4    7
 9. Jakubik Damian           +19  =3  -4  =5 +15  -6  =7    7
10. Kosobudzki Łukasz        =12 +18  =7  =4  =2 =13  -5    7
11. Flisikowska Arleta       +15  =1  -8  =6 =12  -5 +17    7
12. Lisiecki Maciej          =10 =13 +18  -1 =11 +15  -6    7
13. Piątek Mateusz           -18 =12 +17 +14  =7 =10  -1    7
14. Kortas Krzysztof          -2 +20  -6 -13 +19 =17 =16    6
15. Stangret Marta           -11  -4 +19 +18  -9 -12 =20    5
16. Matlak Karol              -5  -6 +20 =17 =18 -19 =14    5
17. Matuszewski Grzegorz      -3 =19 -13 =16 +20 =14 -11    5
18. Wocial Lukasz            +13 -10 -12 -15 =16 +20 -19    5
19. Suchocka Zuzanna          -9 =17 -15 -20 -14 +16 +18    5
20. Rak Bartosz               -7 -14 -16 +19 -17 -18 =15    3 



Grupa B 
 1. Sadowska Natalia          +12  +7  =3  =4  =2  =5  +8   10
 2. Urbanek Stanisław         +19 =17 =16  =5  =1  +9 +13   10
 3. Gronowski Bartosz          =8 +10  =1  +7  =4  =6  =5    9
 4. Paleczny Przemysław       =10  +8 +11  =1  =3  =7  =6    9
 5. mf Chmiel Piotr           =14  =9 +17  =2 +10  =1  =3    9
 6. Zieliński Łukasz           =9 =14 =15 +16 +11  =3  =4    9
 7. mf Daliga Władysław       +18  -1 +19  -3 +14  =4  =9    8
 8. Derlatka Damian            =3  -4 +18 =17 +16 +15  -1    8
 9. Pawłowska Magda            =6  =5 =14 =11 +17  -2  =7    7
10. Grodecka Anna              =4  -3 +12 +19  -5 -13 +18    7
11. Dudkiewicz Karol          +15 =16  -4  =9  -6 +14 =12    7
12. Napiontek Leszek           -1 =18 -10 =13 +20 +17 =11    7
13. Grymin Marek              -16 -15 +20 =12 +19 +10  -2    7
14. Dernoga Marcin             =5  =6  =9 =15  -7 -11 +20    6
15. Morzy Szymon              -11 +13  =6 =14 =18  -8 =16    6
16. Krygier Kamil             +13 =11  =2  -6  -8 -20 =15    5
17. Marczuk Tomasz            +20  =2  -5  =8  -9 -12 =19    5
18. Chrząszcz Patrycja         -7 =12  -8 +20 =15 =19 -10    5
19. Wocial Marcin              -2 +20  -7 -10 -13 =18 =17    4
20. Szturomska Aleksandra     -17 -19 -13 -18 -12 +16 -14    2 


Sędzia półfinałów: Bartosz Socha