IMP 2014

Finał MP, Sępólno 2014
Półfinały Mistrzostw Polski
Sępólno Krajeńskie 13-16 marca 2014

Grupa A
 1. Sadowska Natalia        +19  +3  +8  =2  =4  =5  =7   10
 2. Flisikowska Arleta      +20  +7  +4  =1  =8  =3  =5   10
 3. Dudkiewicz Karol        +11  -1 +13  =4  +6  =2 =10    9
 4. Ślęzak Mariusz          +10  +9  -2  =3  =1 +13  =8    9
 5. mf Budis Oskar           =6 +14  =7  =9 +16  =1  =2    9
 6. Grymin Marek             =5 =12 +15  =8  -3  +9 +13    9
 7. Gronowski Bartosz       +13  -2  =5 +11  =9  =8  =1    8
 8. mf Mikulicz Leon        +17 +15  -1  =6  =2  =7  =4    8
 9. mf Daliga Władysław     +18  -4 +10  =5  =7  -6 +14    8
10. Wocial Marcin            -4 +18  -9 =14 +17 +16  =3    8
11. Bańkowska Marta          -3 +19 =12  -7 +15 =14 +16    8
12. Dernoga Marcin          =14  =6 =11 -16 -13 +18 +19    7
13. Chrząszcz Patrycja       -7 +20  -3 +18 +12  -4  -6    6
14. Stalko Piotr            =12  -5 =17 =10 +20 =11  -9    6
15. Pyrcz Monika            +16  -8  -6 =17 -11 +20 =18    6
16. Banaszek Martin         -15 =17 +19 +12  -5 -10 -11    5
17. Suchocka Zuzanna         -8 =16 =14 =15 -10 -19 +20    5
18. Babiak Daria             -9 -10 +20 -13 =19 -12 =15    4
19. Jędrzycki Stanisław      -1 -11 -16 -20 =18 +17 -12    3
20. Sanecki Kazimierz        -2 -13 -18 +19 -14 -15 -17    2 

Grupa B 
 1. Urbanek Stanisław          +21  =4  =8  +3  =2  =7  +5   10
 2. mi Chmiel Piotr            +11  =3  +6  =5  =1  =8  =4    9
 3. Oderkiewicz Przemysław      +9  =2  =4  -1 +13  =6 +10    9
 4. mf Goliński Bartosz        +14  =1  =3 =12 +16  =5  =2    9
 5. Szczybyło Michał           +18 +12 +10  =2  =8  =4  -1    9
 6. Jakubik Damian             +19  =8  -2 +11 =12  =3 +16    9
 7. mf Kobyliński Mirosław     =13 -10 =18 +15 +11  =1  +8    9
 8. Cichocki Karol             +17  =6  =1 +10  =5  =2  -7    8
 9. Wocial Łukasz               -3 +22 -11 =21 =19 +20 +18    8
10. Szymańska Agnieszka        +22  +7  -5  -8 =14 +12  -3    7
11. Kortas Krzysztof            -2 +15  +9  -6  -7 =16 +19    7
12. Piątek Mateusz             +20  -5 +16  =4  =6 -10 =14    7
13. Morzy Szymon                =7 -16 +19 +20  -3 =14 =15    7
14. Skowronek Daniel            -4 =21 =15 +18 =10 =13 =12    7
15. Knap Sebastian             =16 -11 =14  -7 +22 +17 =13    7
16. Marczuk Tomasz             =15 +13 -12 +17  -4 =11  -6    6
17. Biadasiewicz Adam           -8 =19 +21 -16 =20 -15 +22    6
18. Twardy Edward               -5 =20  =7 -14 +21 =19  -9    5
19. Puchała Maksym              -6 =17 -13 +22  =9 =18 -11    5
20. Bańkowski Bogdan           -12 =18 +22 -13 =17  -9 =21    5
21. Moczulski Artur             -1 =14 -17  =9 -18 =22 =20    4
22. Kołodziej Karolina         -10  -9 -20 -19 -15 =21 -17    1 

Sędzia półfinałów: Dariusz Trafny