IMP 2015

Półfinały 39 Mistrzostw Polski
Sępólno Krajeńskie 19-22 lutego 2015

GRUPA A

 1. Mariusz Ślęzak        Czarna Damka Lututów   +22  +5 +12  =3  =2  =4 =10   10
 2. mf Bartosz Goliński   Mazovia Mińsk Maz.     +17  +6  =3  =4  =1 =10  =8    9
 3. Karol Cichocki        Olymp Błonie            +7 +14  =2  =1  =4  =8  =9    9
 4. Jakub Gazda           Unia Horyniec-Zdrój    +26  =9 +10  =2  =3  =1 =12    9
-----------------------------------------------------------------------------------
 5. Przemysław Kosobudzki Mazovia Mińsk Maz.     +24  -1 +20 =12 =11  =9 +15    9
 6. Arkadiusz Ślęzak      Czarna Damka Lututów   +18  -2 =19  =8 +25 =11 +14    9
 7. Leszek Napiontek      Razem Świecie           -3 +25  =8 -13 +21 +16 +19    9
 8. mi Piotr Chmiel       Admirał Szczecin       =16 =13  =7  =6 +20  =3  =2    8
 9. Michał Szczybyło      Libero Basznia Dolna   +23  =4 =11 =14 =13  =5  =3    8
10. mf Piotr Paluch       Podkarpacie Przemyśl   +15 =11  -4 +16 =14  =2  =1    8
11. Mateusz Sowizdrzał    Zuch Rychlik           +25 =10  =9 =15  =5  =6 =13    8
12. Damian Jakubik        Lokator Gniezno        +20 +21  -1  =5 =15 =13  =4    8
13. Mateusz Lewandowski   Zefir Janikowo         -21  =8 +22  +7  =9 =12 =11    8
14. mf Stanisław Urbanek  Sudety Kłodzko         +19  -3 +17  =9 =10 =15  -6    7
15. Tomasz Marczuk        Sokół Wrocław          -10 +16 +21 =11 =12 =14  -5    7
16. Daniel Skowronek      GZLZS Darłowo           =8 -15 +18 -10 +23  -7 +20    7
17. Marta Bańkowska       Struga Marki            -2 +24 -14 =21 =19 =20 +23    7
18. Marek Barabasz        Złote Piony Bielawa     -6 +23 -16 -25 =22 +26 +24    7
19. Bogdan Bańkowski      Struga Marki           -14 +22  =6 -20 =17 +25  -7    6
20. Bartłomiej Królak     Mazovia Mińsk Maz.     -12 +26  -5 +19  -8 =17 -16    5
21. Maksym Puchała        Grom Zł. Dama Poczesna +13 -12 -15 =17  -7 -24 +26    5
22. Natalia Zaborniak     Unia Horyniec-Zdrój     -1 -19 -13 +24 =18 -23 +25    5
23. Jakub Stacewicz       Olymp Błonie            -9 -18 =24 +26 -16 +22 -17    5
24. Kamila Biernat        Mazovia Mińsk Maz.      -5 -17 =23 -22 +26 +21 -18    5
25. Bartosz Malak         Zefir Janikowo         -11  -7 +26 +18  -6 -19 -22    4
26. Wiktoria Szóstak      Krajna Sępólno Kraj.    -4 -20 -25 -23 -24 -18 -21    0




GRUPA B

 1. mif Natalia Sadowska      Mazovia Mińsk Maz.     +15 +14  =2  =3  +5  =4  =6   10
 2. Karol Dudkiewicz          Olymp Błonie           +22 +12  =1  +8  =3 =11  =4   10
 3. mf Radosław Wika          Kociołki Sarbia-Sarbka  +6 =13  +9  =1  =2 =10  =8    9
 4. mf Leon Mikulicz          Admirał Szczecin       +17  =8  =5 =11 +13  =1  =2    9 
--------------------------------------------------------------------------------------- 
 5. Mateusz Stańczuk          Olymp Błonie           +21 =10  =4  +7  -1  =9 +12    9
 6. Paweł Suchecki            Struga Marki            -3 +21 +25  =9 =11 +14  =1    9
 7. mff Arleta Flisikowska    Zuch Rychlik           =16 +27  =8  -5 +22 =12 +11    9
 8. Tomasz Bieniek            Admirał Szczecin       +23  =4  =7  -2 =15 +22  =3    8
 9. Błażej Galant             Zuch Rychlik           =18 +19  -3  =6 +16  =5 =10    8
10. Bartosz Gronowski         Lokator Gniezno        +24  =5 =11 =13 =12  =3  =9    8
11. mf Przemysław Oderkiewicz Czarna Damka Lut.      =19 +16 =10  =4  =6  =2  -7    7
12. Kamil Krygier             Lokator Gniezno        +25  -2 =13 +18 =10  =7  -5    7
13. Marcin Dernoga            Zefir Janikowo         +26  =3 =12 =10  -4 =19 =18    7
14. mf Wladyslaw Daliga       UKS Jeziorany          +20  -1 =22 =15 +26  -6 =17    7
15. Wojciech Wołczak          Unia Horyniec-Zdrój     -1 +17 =18 =14  =8 =23 =19    7
16. Robert Kaczmarski         Mazovia Mińsk Maz.      =7 -11 +20 =24  -9 =21 bye    7
17. Wiktor Nesterak           Unia Horyniec-Zdrój     -4 -15 =21 =20 +24 +26 =14    7
18. Filip Puc                 Pitagoras Pęgów         =9 =23 =15 -12 =19 +27 =13    7
19. Piotr Stalko              GZLZS Darłowo          =11  -9 =24 +25 =18 =13 =15    7
20. Zuzanna Witkowska         Zefir Janikowo         -14 =24 -16 =17 bye +25 =23    7
21. Szymon Polinceusz         Grom Zł. Dama Poczesna  -5  -6 =17 bye =23 =16 +27    7
22. Bartosz Rak               Lokator Gniezno         -2 +26 =14 +23  -7  -8 =24    6
23. Edward Twardy             Sudety Kłodzko          -8 =18 +27 -22 =21 =15 =20    6
24. Ewa Kosobudzka            Mazovia Mińsk Maz.     -10 =20 =19 =16 -17 bye =22    6
25. Bartosz Jurcewicz         Złote Piony Bielawa    -12 bye  -6 -19 +27 -20 +26    6
26. Agata Flisikowska         Zuch Rychlik           -13 -22 bye +27 -14 -17 -25    4
27. Martyna Stępień           Krajna Sępólno Kraj.   bye  -7 -23 -26 -25 -18 -21    2 

Sędzia półfinałów - Bartosz Socha