Kryształowy Kamień

rokmiejsceKryształsrebrobrąz
1974BiałobrzegiMarian MisiaszekAndrzej SowaJan Plesiuk
1975MielnoAndrzej MartkoMieczysław KasprzykMarian Misiaszek
1976Golub DobrzyńAndrzej MartkoJózef JaskólskiZenon Jankiewicz
1977BytówAndrzej MartkoAnton Anczic (Jugosławia)Mieczysław Kasprzyk
1978StaszówAdam HlasnyWojciech DolataMarian Misiaszek
1979DrawnoTadeusz TargoszMarek KucińskiMarian Misiaszek
1980PilznoJan CegiełkaMarian MisiaszekWitold Kluj
1981ŁódźStanisław JędrzyckiWitold KlujJózef Łata
1982SandomierzPiotr PaluchAndrzej KrajewskiLeon Mikulicz
1983SandomierzStanisław JędrzyckiLeon MikuliczJan Zborucki
1984SandomierzLeon MikuliczJan ZiółtkowskiKazimierz Odziemczyk
1985SandomierzElena Michajłowskaja (ZSRR)Piotr PaluchAndrzej Drygacz
1986SandomierzAndrei Verkhovyh (ZSRR)Albert Aksanow (ZSRR)Andrzej Grodecki
1987SandomierzAndrzej GrodeckiAndrzej JeszkeLeszek Stefanek
1988SandomierzAndrzej JeszkeKrzysztof AgataK.Kalinowski
1989SandomierzPiotr WrzesińskiTadeusz FrączekRobert Łazanowski
1990TrzciankaPiotr MametWojciech JurkiewiczRobert Łazanowski
1991TrzciankaKrzysztof SpodziejaRoman LickiewiczWojciech Borys
1992DarłówekBronisław SzpiłykMikołaj KrupickiStanisław Łucki
1993DarłówekStanisław ŁuckiTomasz MarchlewiczLeszek Stefanek
1994SandomierzTomasz MarchlewiczMarcin KaczmarekRoman Lickiewicz
1995DąbkiMariusz JurkiewiczWojciech JurkiewiczWiesław Bargiel
1996MławaGrzegorz SiudaBronisław SzpiłykKrzysztof Falkowski
1997MławaJózef TołwińskiWojciech JurkiewiczJanusz Twardziak
1998MławaŁukasz ZielińskiAndrzej ChrapaKrzysztof Falkowski
1999MławaRadosław WikaAdam KozłowskiKarol Matlak
2000MławaDominik NowickiPrzemysław OderkiewiczDaniel Matlak
2001MławaPrzemysław OderkiewiczMateusz LewandowskiJerzy Chrząszcz
2002CzęstochowaPrzemysław OderkiewiczPiotr OsiołkowskiPatryk Gronowski
2003CzęstochowaMateusz WachPatryk GronowskiPaula Ćwikła
2004CzęstochowaPatryk GronowskiPiotr OsiołkowskiDamian Reszka
2005CzęstochowaKarol DudkiewiczPrzemysław PowałaBartosz Gronowski
2006CzęstochowaDamian ReszkaMichał SzczybyłoKarol Dudkiewicz
2007CzęstochowaPatryk GronowskiKarol DudkiewiczMichał Szczybyło
2008CzęstochowaOskar BudisAdam KociszewskiMariusz Ślęzak
2009CzęstochowaKamil KrygierMariusz ŚlęzakMateusz Lizurej
2010CzęstochowaOskar BudisDamian JakubikMariusz Ślęzak
2011CzęstochowaKamil KrygierMariusz ŚlęzakMarek Horowski
2012DarłowoKamil KrygierMateusz PiątekDaniel Skowronek
2013DąbkiDamian JakubikBłażej GalantDaniel Glin
2014DąbkiMateusz PiątekDaniel SkowronekMateusz Stańczuk
2015DąbkiMateusz PiątekFilip KuczewskiKrzysztof Kortas
2016DąbkiKrzysztof KortasTomasz MarczukDaniel Skowronek
2017DąbkiKrzysztof KortasFilip KuczewskiBartosz Matlak
2018DąbkiMateusz PiątekDaniel SkowronekMarcin Chęsiak
2019DąbkiTomasz UrbańczykDawid FranekSzymon Polinceusz
2020DąbkiTymoteusz MyszukDominik RubajMateusz Wysokiński