MŚ Kobiet

#RokMistrzyniMedalistkiMiejsce Uwagi
442019T. Tansykkużyna2. A. Idrisova
3. D. Fedorowicz
Jakuck (Rosja), 11-23.06.2019
Turniej (16)
5. N. Sadowska
432018N. SadowskaRyga (Łotwa) 19-30.11.2018Mecz z Z.Gołubiewą
422017Z.Gołubiewa2. O. Fedorowicz,
3. A. Idrisova

Tallinn (Estonia) 1-15.10.2017
Turniej (16)
4. N. Sadowska
412016N. SadowskaKarpacz (Polska) 2-9.09.2016Mecz z O.Kamyszlejewą
402015Z. Gołubiewa2. N. Sadowska
3. O. Kamyszlejewa
Wuhan (Chiny) 11-24.05.2015Turniej (16)
392015Z.GołubiewaZerenda (Kazachstan)
1-10.04.2015
Mecz z T. Tansykkużyną
382013Z.Gołubiewa2. D. Tkaczenko
3. T. Tansykkużyna
Ułanbator 4-15.10.2013Turniej (16)
8. N. Sadowska
372011T. Tansykkużyna2. M. Nogowicyna
3. V. Motriczko
Równe (Ukraina) 3-18.9.2011Turniej (14)
10. N. Sadowska
362011D. TkaczenkoDnieprodzierżyńsk (Ukraina)
15-28.6.2011
Mecz z Z.Gołubiewą
352010Z. Gołubiewa2. N. Hoekman
3. M. Nogowicyna
Ufa 17-26.10.2010Turniej (6)
342008D.TkaczenkoDniprodzierżyńsk (Ukraina) 13-16.6.2008,
Ufa (Rosja) 20-28.6.2008
Mecz z T. Tansykkużyną
332007T. Tansykkużyna2. D. Tkaczenko
3. M. Danilova
Jakuck (Rosja) 12-30.6.2007Turniej (16)
322006D.TkaczenkoJakuck (Rosja) 10-14.10.2006,
Kijów (Ukraina) 17-25.10.2006
Mecz z T. Tansykkużyną
312005D.Tkaczenko2. I. Paszkiewicz
3. N. Hoekman
Latronico (Włochy) 12-26.11.2005Turniej (12)
302004T. TansykkużynaUfa (Rosja) 15-29.11.2004Mecz z O.Kamyszlejewą
292003O.Kamyszlejewa2. Z. Gołubiewa 3. O. BałtażyZoutelande (Holandia) 25.11-7.12.2003Turniej (14)
282003T. TansykkużynaRyga (Łotwa) 15-21.12.2002
Ufa (Rosja) 19-28.3.2003
Mecz z Z.Gołubiewą
272001T. Tansykkużyna2. O. Bałtaży
3. L. Adlyte
Velp (Holandia) 16-24.8.2001Turniej - szwajcar (22)
262000Z.GołubiewaZutphen (Holandia) 8-22.9.2000Mecz z N.Jankowską-Hoekman
251999Z.Gołubiewa2. N. Hoekman
3. T. Teterina
Jakuck (Rosja) 19-30.8.1999Turniej - szwajcar (20).
trzy zwyciężczynie: Gołubiewa, Teterina, Jankowskaja.
Baraż rozegrano w Moskwie (16-22.12.99)
18. M. Wilczopolska, 19. M. Siwek
241997Z.Gołubiewa2. E. Minkina
3.
O.Kamyszlejewa
Mińsk Mazowiecki (Polska) 13-25.10.1997Turniej (14)
13. E. Siuda
231996Z.GołubiewaVught (Holandia) 28.9-14.10.1996Mecz z K.van Lith
221995Z.Gołubiewa2. K.v Lith
3. J. Makarenkova
Bamako (Mali) 16-27.12.1995Turniej (16)
13. E. Minkina
211994Z.GołubiewaFMJDLewina zrezygnowała z meczu
201993O.Lewina2. E. Czitaykina 3. O.KamyszlejewaBrunssum (Holandia) 3-14.8.1993Turniej (12)
7. E. Minkina
191992Z.GołubiewaKijów (Ukraina) 7-22.12.1992Mecz z N.Jankowską-Hoekman
181991Z.Gołubiewa2./3.N. Jankowkaja K.v LithMińsk (Białoruś) 22.9-4.10.1991Turniej (12)
8. E. Minkina
171990Z.GołubiewaPitsunda (ZSRR) 22.9-2.10.1990Mecz z O.Lewiną
161989O.Lewina2. E. Ratkovich (Altszul),
3. Z. Gołubiewa
Rosmalen (Holandia) 24.8-12.9.1989Turniej (12)
7. E. Minkina, 10. Z. Gozdecka
151988Z.GołubiewaJałta (ZSRR) 28.8-12.9.1988Mecz z O.Lewina
141987O.Lewina2. E. Altszul,
3. K.v Lith
Mińsk (ZSRR) 3-21.08.1987Turniej (14)
10. K. Kaczmaryk, 11. D. Dębska, 14. E. Minkina
131986Z.GołubiewaMińsk (ZSRR) 5-15.11.1986Mecz z E.Altszul
121986E.Altszul2. Z. Ringelene
3. Z. Sadowska
Cannes (Francja) 1-16.02.1986Turniej (14)
9. R. Kawczyńska, 13. K. Kaczmaryk
111984E.AltszulTallinn (Estonia) 3-23.08.1984Mecz z O.Lewiną
101983E.Altszul2. O. Lewina
3. Z. Sakalauskaite
Sandomierz 23.08-4.9.1983
Turniej (12)
7. R. Kawczyńska, 9. D. Dębska
10. A. Dębska, 11. B. Stolarczyk
91982E.AltszulMoskwa 9-29.08.1982Mecz z O.Lewiną
81981O.Lewina2. I. Paszkiewicz
3. L. Sochnienko

Ryga 2-12.08.1981
Turniej (10)
9. A. Dębska
71980E.Altszul2. L. Sochnienko
3. E.Michaiłowska
De Lier (Holandia) 16-28.08.1980Turniej (12)
61979L.Sochnenko2. E. Altszul
3. P. Polman
Sneek NL 8-20.12.1979Turniej (9) wygrały Sochnenko i Altschul.
Baraż rozegrano w Mińsku (5-12.04.80)
51977E. Michajłowskaja2. L. Sochnienko
3. B. Graas
Amsterdam 18-29.12.1977Turniej (8)
41976E. Michajłowskaja2./3. L. Trawina B. GraasAmsterdam 18-29.12.1976Turniej (6)
31975E. Michajłowskaja2. L. Trawina
3. B. Graas
Amsterdam 18-29.12.1975Turniej (10)
21974E. Michajłowskaja2. I. Spasskaja
3. B. Graas
Amsterdam 19-30.12.1974Turniej (8)
11973E. Michajłowskaja2. T. Stepanova
3. F. Barras
Amsterdam 18-29.12.1973Turniej (6)