Wiktoria Motriczko rzuca wyzwanie internetowi!!!

551

viktoria_motriczko_pekin_2012Dziesięć lat temu na moich stronach internetowych odbył się pojedynek Burzyński – Internet. Tym razem moje zaproszenie (wyzwanie?) przyjęła wicemistrzyni świata – Wiktoria Motriczko z Odessy.

Witkoria Motriczko – daminator.eu  (2013)
1. 32-28

Czekam na propozycje JAK odpowiedzieć arcymistrzyni?!

 

 

Jak będzie przebiegała partia …
Propozycje posunięć czarnymi będę zbierał w formie emaili oraz przez facebook (strona “Warcaby”). Każdy email z propozycją posunięcia to jeden głos na ten właśnie ruch. Wynik głosowania na FB będę traktował jako jeden głos.  Wszystkie głosy podpisane imieniem i nazwiskiem będą brały udział w konkursie w którym przewidziane są dwie nagrody:

  • dla najbardziej aktywnego – dla osoby która będzie najaktywniej uczestniczyła w partii (wyśle swoje propozycje na największą ilość posunięć). Jeżeli takich osób będzie więcej to nagroda zostanie rozlosowana. Nagroda ta to przelew na wskazane konto w kwocie 50 zł (lub książki o tej wartości gdy wygra ktoś z zagranicy). 
  • dla najtrafniej typującego – dla osoby która najczęściej będzie proponowała posunięcia faktycznie później wykonane. Tutaj nagroda wyniesie (na zasadach jak wyżej)  100 zł.

A zatem ZAPRASZAM!

Na odpowiedź czarnymi czekam do poniedziałku 11-go lutego. Czekam na Wasze emaile KONIECZNIE  z tematem wiadomości “DAMINATOR“.

wiktoria_daminator