Polska na drugim miejscu!

412

ChinyPolska awansowała w rankingu FMJD aż o 18 miejsc! Jeszcze w styczniu 2015 byliśmy na 19 miejscu pomiędzy Włochami i Belgią … a dzisiaj, na nowo opublikowanej liście rankingowej jesteśmy na DRUGIM miejscu. Wyprzedzamy Holandię i jesteśmy tuż za Rosją!!!

Skąd taki awans? Otóż tuż po północy odbyła się telekonferencja Zarządu FMJD, który przystał na propozycję Komisji Technicznej by wprowadzić do rankingów współczynnik korygujący. Idea współczynnika jest bardzo prosta – kto ma trudniej w czasie mistrzostw swojego kraju.

 

Współczynnik ten to średnia ilość alkoholu we krwi uczestników. Po przeanalizowaniu danych … wyszło jak wyszło.

FMJD chce pójść jeszcze dalej! Ostatni kongres FMJD zlikwidował remisy z plusem (w oficjalnych turniejach). Na najbliższym kongresie zostanie zaproponowany współczynnik “ippb“. Przy równiej ilości punktów decydujący będzie “ippb”. Współczynnik ten to skrót od “ilości pozostawionych pustych butelek“.

P.S.
Powinno być śmiesznie w takim dniu. Niestety nie jest.  Jest pewne grono zawodników (działaczy również!), którzy WYŁUDZAJĄ pieniądze od różnych instytucji budżetowych/sponsorów. Mówią im, że są sportowcami, potrzebują środków by dobrze się przygotować i dobrze zagrać w mistrzostwach takich czy innych. Gdy już na ten turniej pojadą, zachowują się jak … gąbki wchłaniając niewiarygodne ilości płynów. Po kilku godzinach gry, ledwie patrząc na oczy, siadają do partii i grają, grają, grają. W trakcie wchłaniania pewnie głównym tematem jest narzekanie jak to mało ten czy ów daje pieniędzy na NAS, WYBITNYCH SPORTOWCÓW.
Dla tej grupy zawodników i działaczy mam informację. Albo się zmieńcie, albo odwołajcie mnie z funkcji. DOSYĆ! Pora na radykalne zmiany.