Pozytywne emocje polecą za Tobą!

814

To już za kilka dni. Wtorek 11 lipca 8:00 naszego czasu. Mistrzyni Świata rozpocznie kolejny wielki bój. Już pierwsza rywalka, Palina Petrusiova z Białorusi, będzie niezwykle niebezpieczna. Z takich co to nic nie muszą a wiele mogą. I tak dzień po dniu.

Nasza zawodniczka nie leciu już na szczęście w nieznane. Na zaproszenie miejscowej TV była w Jakucji na początku maja. To doświadczenie na pewno się przyda.
Groźnych rywalek przecież nie brakuje! Miejscowi liczą bardzo na Matrionę Nogvicynę, która już w 2011 roku była bliska tytułu i mimo ogromnej liczby wygranych turniejów w blic i aktywne brakuje jej tego najważniejszego zwycięstwa. Do wielkie formy wraca pięciokrotna Mistrzyni Świata Tamara Tansykkużyna. O skoku w górę myśli wicemistrzyni z Tallina, aktualna liderka światowego rankingu – Olga Fedorowicz. Zawsze groźna jest jest Aygul Idrisowa. Trzecia w Tallinie. Mimo bliskiej przyjaźni (Aygul towarzyszyła Natalii przez cały mecz w Rydze!) żartów w grze nie ma. Obie przyjaciółki zawsze za warcabnicą walczą bezkompromisowo o swoje cele. Dodajmy jeszcze Natalię Szestakową, Hieke VErheul i Wiktorię Motriczko. Do tego ciągle progresujące Chinki. Szykuje nam się turniej palce lizać!

Wszystkie rywalki Natalii nie mają jednak tego co ma nasza rodaczka! Ogromne i przesympatyczne grono warcabowych fanatyków którzy szczerze i zapałem kibicują naszej arcymistrzyni. Właśnie spotkali się nad morzem w Dąbkach by zebrać wszystkie pozytywne emocje i wysłać je Natalii.

POWODZENIA!

Wszyscy pamiętajmy też o jednym. Natalia udowadniać niczego w tym sporcie już nie musi. Rywalki pracowały przed turniejem nie mniej niż nasza reprezentantka i też mają swoje pragnienia. Wierzymy w sukces w Jakucji, ale każdy wynik przyjmiemy z szacunkiem do Ciebie i do tego co pokazujesz przez ostatnie 9 lat. Te 9 lat, odkąd trzecim miejscem na ME w Sępólnie zameldowałaś się w światowej czołówce.

Rozkład jazdy Natalii Sadowskiej (czas polski)

 1. Wtorek 11 czerwca 8:00 – Palina Petrusiowa (Białoruś)
 2. Środa 12 czerwca 7:00 -Elsa Negrbre (Wybrzeże Kości Słoniowej)
 3. Czwartek 13 czerwca 3:00 – Khuslen Enkhbold (Mongolia)
 4. Czwartek 13 czerwca 9:00 – You Zhang (Chiny)
 5. Piątek 14 czerwca 3:00 – Wiktoria Motriczko (Ukraina)
 6. Sobota 15 czerwca 7:00 – Heike Verheul (Holandia)
 7. Niedziela 16 czerwca 3:00 – Natalia Szestakowa (Rosja)
 8. Niedziela 16 czerwca 9:00 – Tamara Tasykkużyna (Rosja)
 9. Poniedziałek 17 czerwca 7:00 – Aygul Idrisova (Rosja)
 10. Wtorek 18 czerwca 3:00 – Matrena Nogowicyna (Rosja)
 11. Wtorek 18 czerwca 9:00 – Hanqing Zhao (Chiny)
 12. Środa 19 czerwca 3:00 – Annelaine Jacobs (Aruba)

  —— Czwartek 20 czerwca dzień przerwy
   
 13. Piątek 21 czerwca 7:00 – Ksenia Nakhova (Rosja)
 14. Sobota 22 czerwca 7:00 – Olga Fedorowicz (Białoruś)
 15. Niedziela 23 czerwca 3:00 – Daria Fedorowicz (Białoruś)

Strony turnieju