Marka Marki

704

W ostatnich latach z uznaniem przyglądałem się temu co robi się w warcabach w Markach. NIe chodzi tylko o znakomite wyniki w szkoleniu ale o poziom organizacyjny. To zawsze była drużyna, to zawsze była MARKA. MP dzieci na które zaprosiłem kolegów z zarządu FMJD po prostu cudowne. Chyba ten okres (oby na chwilę) minął.  Gdy bliżej przyglądam się MME to widać kto tak naprawdę personalnie kierował imprezą. W Zarządzie jest osoba z Marek, wspierać ją powinno całe środowisko. Pewnie z tego właśnie powodu to Marki dostały tak wiele tak zwanych miejsc sponsorskich (dla mniej zorientowanych – organizator MME ma jedno dodatkowe miejsca dla swojej federacji oraz drugie tzw sponsorskie które może oddać/sprzedać komu chce).

Nie byłem w Warszawie, ale sporo o turnieju słyszałem i to z wielu źródeł. Brak ludzi choćby do noszenia stołów, nie przygotowana jakakolwiek ceremonia (obrotna Sylwia, coś tam na ostatnią chwilę wymyśliła), niespodziewane pozycje w kosztach…  żal, żal, żal. Nasz “image” w świecie spadł na pysk!!! Z fasonem – “markowo”!

Ech… Pani Prezes. Trzeba było brać lejce w swoje ręce do końca i zrobić to wszystko w Poznaniu! Mijsca sponsorskie zwyczajnie sprzedać lub oddać tym, którzy na nie zasługują i tyle. Bilans finansowy byłby lepszy i wspomnienia po turnieju również.

To na co tak bardzo narzekałem wiele razy pisząc o MME to strona informacyjna. Strony internetowe ożyły, gdy już impreza trwała a kropkę nad “i” postawiono dopiero po mojej ostrej krytyce.

Mamy teraz ciąg dalszy MARKOWYCH imprez. Zostało RÓWNO 50 dni do rozpoczęcia Drużynowych Mistrzostw Polski. Dla mnie zawsze to była najważniejsza impreza dla klubu. A o turnieju cichutko. Może ktoś z was chciałby zaplanować budżet? A figę. Pewnie jak regulamin się pokaże to zostaną ze dwa tygodnie na zgłoszenie i opłaty. Ja już chciałem po prostu zarezerwować zupełnie niezależnie hotel ale … może by tak chociaż adres sali gry? Chyba nie będzie tak samo jak z MME gdzie informacje pojawiły się gdy wielu gości było już w drodze do Warszawy. OBUDŹCIE SIĘ! Podajcie chociaż adres sali gry aby było nam łatwiej w wyborze hotelu. Logo DMP z 1981 zamieszczam by wyzwolić w pt. Organizatorach ambicje.