Nowa książka dla klubów

1206

Książka “Cudowny Świat Warcabów” została przygotowana przez Edwarda Burzyńskiego dla mojego wydawnictwa w początkach tego wieku. Troszkę poczekała na wydanie, ale w końcu się ukazała! To był rok 2005. Nakład od tego czasu się wyczerpał. Pora było pomyśleć o drugim wydaniu. I oto jest!

Książkę można kupić na allegro (link w prawej kolumnie). Mam jednak szczególną ofertę wyłącznie dla klubów. Oferta ważna jedynie do 15 listopada i nie będzie powtórzona.

*** Oferta dla klubów warcabowych
Zakup 20 książek za kwotę 700 zł brutto (zawiera również koszt przesyłki kurierem). Inaczej mówiąc, książki można kupić ze zniżką bliską 30%!
============================================================

*** Oferta dla klubów warcabowych uczestniczących w Drużynowych Mistrzostwach Polski
Dotyczy zatem klubów: Roszada Lipno, Lokator Gniezno, Struga Marki, Olymp Błonie, Czarna Damka Lututów i Diagram Mińsk Mazowiecki (przynajmniej na blica przyjechali!).
Zakup 20 książek za kwotę 600 zł brutto (zawiera również koszt przesyłki kurierem). Inaczej mówiąc, książki można kupić ze zniżką bliską 40%!!!
============================================================

==== JAK SKORZYSTAĆ? ====
Najpóźniej 15go listopada 2019 dokonać przelewu na konto firmy PCBEST s.c.: 89 1050 1559 1000 0092 3931 0536
W kwocie 600 zł lub 700 zł. Jednocześnie na adres pcbest@pcbest.pl należy wysłać dokładne dane do faktury, oraz adres gdzie książki mają być wysłane (koniecznie z telefonem komórkowym odbiorcy!). Niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty wysyłamy książki KURIEREM.
============================================================

Oferta nie będzie odnawiana!!!