66 pozycji w biblioteczce

599

Dzisiaj przywiozłem z drukarni kolejną książkę. Setki godzin studiów Aleksandra skupione na 158 stronach. Książka z pewnością porywająca i trzymająca w napięciu do końca każdego wariantu!

Ciekawostką w książce są rozdziały z ideami, które pokazali w swoich partiach nasi zawodnicy. Krok po kroku, ale jednak idziemy do przodu.

Nie licząc biuletynów z lat 79-87, pierwszą książką, którą wydałem był zbiór partii i ciekawostek z ME Lubliniec’95. Były też Polskie Warcaby (przypominam, że wszystkie dostępne są na tych stronach w wersji elektronicznej), było epokowe wydarzenie w postaci książki Edwarda Burzyńskiego z 1997, były i przykre wydarzenia, jak skopiowanie książki E. Watutina i wydanie jej przez CROSS za pieniądze z dotacji UE.

Ale niezmienna była chęć arcymistrzów do podzielenia się swoją wiedzą.

Zmieniała się technologia. Gdy wydawałem pierwszą książkę, to kliknięcie niechcący w podgląd strony na której były diagramy powodowało … kilkanaście minut oczekiwania.

Zapraszam do zakupów i życzę miłej lektury. Im prędzej opróżni się mój magazyn, tym prędzej wydam kolejną pozycję, a mam już dwie zupełnie nowe, jakich w języku polskim jeszcze nie było!