500+ dla warcabistów

961

Po raz pierwszy uczestniczyłem w wyborach w marcu 1978 roku. Uczestniczyłem we wszystkich po drodze. Zdarzało się głosować w Lublińcu, Warszawie, Hadze a nawet w Izmirze. Tak rozumiem swoją pojedynczą obywatelską odpowiedzialność. Nawet oddanie głosu nieważnego też jest wyrażeniem swojej opinii.

Jeżeli jestem członkiem jakiejś organizacji mogę przyjąć dwie postawy. Postawa pasywna polegająca na akceptacji w całej rozciągłości tego co organizacja robi. Postawa aktywna, to chęć współkształtowania przyszłości tej organizacji choćby poprzez wyrażanie opinii czy sugerowanie rozwiązań.

Dla tych aktywnych, którzy byli wczoraj w Dąbkach mam upominek wartości 500 zł. Każdy klub, który w WZD uczestniczył może zamówić pakiet wartości 1482 zł. Pakiet ten waży blisko 15kg i zawiera:
– 6 książek “Cudowny Świat Warcabów” (E. Burzyński)
– 2 książki “Strategia i taktyka w warcabach” (E. Burzyński)
– 2 książki “Kurs debiutów” (A. Getmański)
– 2 książki “26 debiutów na 100 polach” (A. Getmański)
– 10 książek “Pułapki debiutowe” (J. Kondraczenko)
– 10 wysokiej jakości dwustronnych warcabnic “made in daminator”

Cena dla klubów “WZD-2020” jest o 500 zł niższa i wynosi 982 zł.

Tytułowy plus dotyczy kosztów przesyłki, które biorę na siebie. Oferta ważna do 15go października. Zainteresowanych proszę o przesłanie mailem danych do faktury i do wysyłki (konieczny również numer telefonu komórkowego, tego wymagają firmy kurierskie)

Jeżeli przyjmujemy postawę aktywną i chcemy mieć coś do powiedzenia to jedynym miejscem gdzie takie opinie są naprawdę istotne jest Walne Zebranie Delegatów. Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania opinii i warto to robić. Jednak KLUB, który ignoruje WZD swoje uwagi na temat PZWarc powinien wysyłać do … San Escobar. Z tego co podaje wikipedia, najbliższa ambasada znajduje się w Świdnicy i jest głęboka zatroskana losem klubów warcabowych w Polsce.