Profesjonalny sprzęt dla warcabisty

1256

Od pół roku mam w ofercie warcabnice wykonane według mojego projektu. Teraz dostępne są również razem z pionkami. Wszystko oczywiście w 100% zgodne z normami FMJD.

Warcabnica składana jest na pół (na zewnątrz 64). Bardzo dobrej jakości karton! Proszę mi wierzyć, zanim zainwestowałem w produkcję pieniążki rozmawiałem z wieloma firmami. Przysyłano mi wzorce dotychczasowych produkcji i tylko w tej firmie trafiłem na jakość jakiej chciałem. Koniec z “pagórkami” na planszach! Co ważne, prawidłowe wymiary ma również warcabnica 64. Ja w małe warcaby grywałem bardzo mało, ale pionki o średnicy potrzebnej do setki ustawione na SZACHOWNICY … to nie to! Tutaj mamy nieco większą “bandę” dzięki czemu warcabnica 64 polowa jest identyczna jak stupolowa.

Pionki są drewniane w idealnych rozmiarach. Tekturowe pudełeczko do którego są zapakowane może nam służyć wiele lat.

Cena zestawu to 44 zł. Jak kupić? Najprościej na allegro.

Mam szczególną ofertą dla tych, którzy wybierają się do Rychlika (20/21 marca) na Mistrzostwa Polski w blica i aktywne lub Walne PZWarc. Wcześniejsze zamówienia dostarczone do Rychlika to ZERO kosztów transportu (do przesyłek na Allegro doliczamy 15 zł za Inpost i nie tanie bezpieczne opakowanie). Co nieco można zaoszczędzić kupując 10 lub dwadzieścia kompletów.

Zainteresowanych proszę o kontakt. Z wariantu “odbiór w Rychliku” można skorzystać jedynie do 18 marca.

jacek (@) 4draughts.com