Dobrodzieje

To co czytacie Państwo w zestawieniach turniejowych to są moje zbiory. Ale nie byłyby one pełne i zawierały by znacznie więcej błędów gdyby nie DOBRODZIEJE. Oni mi w tym pomogli czy też pomagają. Każdy z nich jakąś część dołożył do tego co możecie przeglądać. Chciałbym im w tym miejscu podziękować. Lista poniższa jest uszeregowana alfabetycznie.

 • Jan Kotek
  Jan nigdy się nie pytał organizatora czego sobie życzy. Po prostu zawsze tworzył porządną dokumentację turniejową w której było wszystko to, co być powinno. Wykształcił rzesze naszych sędziów. Wielu z nich postępuje właśnie tak, jak ich Jan nauczył. Jestem szczęśliwym posiadaczem wielu jego materiałów.
 • Leszek Łysakowski
  Gdyby istniał honorowy tytuł “tabelarz roku” to Leszek miałby pełną półkę takich trofeów. Nie tylko skrupulatnie zachowuje tabele, ale znakomicie się w nich orientuje. Trudno Leszka zaskoczyć pytaniem.
 • Marian Misiaszek
  Zwycięzca pierwszego Kryształowego Kamienia okazał się być również warcabowym “chomikiem”. Marian zachował bardzo dużo materiałów i użyczył mi ich do elektronicznej obróbki. Program z pierwszej edycji KK z ręcznie wypełnioną tabelą w środku to dla mnie warcabowy biały kruk!
 • Bartosz Socha
  Gdy powstał Polski Związek Warcabowy oddałem związkowi domenę “warcaby.pl”. Na szczęście zajął się nią Bartek. Zarządy się zmieniają, informacje na stronach pojawiają się różne, ale Bartek niezmiennie pilnuje tego co najważniejsze. Mamy wyniki turniejów i dzięki Bartkowi nie uciekają bardzo ważne informacje.